Home / farmhouse near NH-8 Gurgaon ₹ 18.5 Cr
Dimensions
Plot area 502
(419.74 sq.m.) sq.yards
Price
₹ 18.5 Crore+ Govt Charges & Tax
@ 3,68,525 per sq.yards View Price Details
Address
NH 8, Gurgaon
No. of Open Sides
2